EROTICKÉ MASÁŽE

POŠTĚVÁČKOVÉ RODEO

Masáže dělám nejraději zcela INDIVIDUÁLNĚ. Každý přicházíte v jiném rozpoložení a každý potřebuje nejlépe specifickou péči. Níže uvádím jen pro orientaci kategorie masáží, které mě baví a jsou prospěšné pro maximální využití vaší sexuální energie.

Ucítíš: jemné & dráždivé doteky, po celém těle. Zvláště prostřednictvím, bříšek prstů, nehtů a taky mých ženských křivek.

Používám: horký olej & afrodiziakální esence, pro ještě větší vzrušení…

<

POŠTĚVÁČKOVÉ RODEO za 3.500 Kč

Popis: Celotělová masáž, kde hraje hlavní roli můj POSTĚVÁČEK. Soustředí NA propojení & uvolnění MYSLI i TĚLA. Poznáte mou žhavou SOPKU, která někdy chrlí lávu. Jedná se nejprožitkovější masáž, kdy do vás proudí tolik SEXUÁLNÍ ENERGIE, že se dvě těla propojují v jedno. ŽENSKOU SEXUALITU, plnými DOUŠKY. Čekají vás jemné, soustředěné doteky v oblasti EROTOGENNÍCH ZÓN. Přibližně celá polovina masáže se odehrává drážděním mým ŽHAVÝM TĚLÍČKEM, kde používám zvláště PRSA, ZADEČEK & KLÍN. Toužím po VLHKÉ MUŠLIČCE, co s tím uděláš?

Komu: NEJNÁROČNĚJŠÍM, kteří chtějí hlouběji poznat sílu ŽENSKÉHO KLÍNA PROSTŘEDNICTVÍM POŠTĚVÁČKU

Jak: Začínám v šátku, prádle a pak jsem NAHÁ

Možnosti: Chutnají mi doteky na ňadrech, stehnech a zadečku a rádá poznám, jak jsi šikovný i jinde

Vyvrcholeni: NEOMEZENÉ, dle tvých schopnosti a zvláště stimulace zaměřené na stimulaci LINGAMU.

SEX je jen slaboučkým odvarem, mých EROTOGENNÍCH masáží, proto není NIKDY jejich součástí. Mě umění POVÝŠILO běžný SEX na mnohem vyšší SEXUÁLNÍ ÚROVEŇ, která ti dává možnost vnímat plody LÁSKY, ODEVZDÁNÍ se a nej

Přejít nahoru