Erotické masáže

MASÁŽNÍ KLOUZAČKA

Masáže dělám nejraději INDIVIDUÁLNĚ. Každý z vás přijde v jiné náladě a rozpoložení, proto potřebujete individuální péči zaměřenou jen na vaše potřeby a přání. Uvedu vám zde příklady masáží které mě baví a při kterých prožijeme naši sexuální energii naplno.

Při masážích ucítíš jemné, ale velmi dráždivé doteky, začínám tě vzrušovat svými prsty a nehty, ale po chvíli přecházím k masírování i svým sexy tělem. Na tvá záda si nakapu horký olej, sundám si podprsenku a prsy pomalu olej rozetřu po tvém těle, při tom budu jemně a vzrušivě masírovat tvá třísla a erotogenní zóny. Používám nahřátý masérský olej bez vůně, místnost sama totiž voní afrodiziakálními esencemi a jinými aromaty, které dotváří atmosféru.

Jsem připravená masírovat jak začátečníky, tak i pokročilé. Mám už zkušené doteky a i pokročilé klienty jsem schopná překvapit. Při mých rituálech poznáš umění doteku, prožiješ moji ženskost a sexuální energii. Začínám masírovat v prádle a masérském šátku, poté se svleču a masíruji nahá. Líbí se mi doteky na ňadrech, stehnech a zadečku, můžeš mě i lehce poplácat.

Počet vyvrcholení je při masáži neomezený, jelikož je má sexuální energie opravdu silná a umím s ní pracovat, často dochází i k několika vyvrcholením během hodiny. Sex je velmi slabým odvarem vůči mým erotogenním masážím a proto nikdy není jejich součástí. Mé rituály mají mnohem vyšší sexuální úroveň než obyčejný styk, dám ti možnost okusit plody mé ženskosti, lásky a sexuality.

Luxusní balení s bonusy, které vám přinesou požitky plné vesmírných orgasmů.

K masáži můžeš zvolit:

  • FOOT FETISH za 500,-
  • MÁ PANÍ / LEHKÉ SM za 700,-

Délka masáže bývá klasicky 60min, já bych ti pro větší požitek doporučila alespoň 90min, je však zcela na tobě jakou variantu si zvolíš.

Pro nové klienty mám bonus – společná sprcha ZDARMA.

Přejít nahoru